Lampa wisząca CL H LED PRO 29W 3000 Lm 3000K Czarny 10690 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | CL H LED PRO |
| Kolor | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 29W |
| Kąt świecenia | 100° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 3000 Lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Szerokość | 4.4 cm |
| Wysokość | max 150 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Długość | 119 cm |
| Wysokość podsufitki | 3.3 cm |
| Szerokość podsufitki | 3.5 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni + linka |
| Żywotność | 50000h |
| Wymiary opakowania | 6.5 x 8.5 x 122 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Bezpieczeństwo - Odpowiedzialność za produkt
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się