Lampa stojąca ogrodowa do oświetlenia ścieżek SLIM LED 7W 3000K IP54 11540 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa stojąca latarenka |
| Kolekcja | SLIM LED |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 7W |
| Kąt świecenia | 120° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 450lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Ogród |
| Szerokość | 15 |
| Wysokość | 80 |
| IP | IP54 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Wolnostojący/Szpilka do gruntu /Blacha do twardego podłoża |
| Żywotność | 30000h |
| Wymiary opakowania | 1.410 x 8 x 15.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się