Opis
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Podtynkowe |
| Kolekcja | EOL LED |
| Kolor | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 5W |
| Kąt świecenia | 90° |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 400lm |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Materiał | Tworzywo |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
| Szerokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 5.2 cm |
| IP | IP44/20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | II |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu | 8.5 cm |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Żywotność | 20000h |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania | 6.5 x 10.5 x 10.5 cm |
Bezpieczeństwo - Odpowiedzialność za produkt
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się