Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Klosz |
| Kolekcja | CAMELEON DROPS WOOD B |
| Kolor | Naturalne drewno |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Sklejka |
| Styl | Boho |
| Przeznaczenie | Salon |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 12 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 12 cm |
| Wymiary opakowania | 17 x 18 x 17 |
| Uwagi | Zastosuj z 1xCAMELEON CABLE SB G9/max 10W tylko LED |
| Instrukcja montażu | Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się