Klosz system CAMELEON HAITI M Bambus 12430 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Klosz bambusowy |
| Kolekcja | CAMELEON HAITI M |
| Kolor | Naturalne drewno |
| Materiał | Bambus |
| Styl | Japandi |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 42 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 50 cm |
| Wymiary opakowania | 52.5 x 45 x 52.5 |
| Uwagi | Zastosuj z 1x CAMELEON CABLE E27/max 25W LED |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się