Lampa podłogowa HOTEL MOOD 11782 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolekcja | HOTEL MOOD |
| Kolor | Kremowy |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Modern classic |
| Przeznaczenie | Salon |
| Szerokość | 46cm |
| Wysokość | 154cm |
| Szerokość podstawy | 25cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 30cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 46cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Wymiary opakowania | op1. 64 x 9 x 27 op2. 32 x 49 x 49 |
| Termin planowanej wysyłki po | 15/06/2026 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się