Lampa stojąca słupek odrodowy SHIRA 11965 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Słupek ogrodowy |
| Kolekcja | SHIRA |
| Kolor | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | max 25 only LED |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PC |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Ogród |
| Wysokość | 70 |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 9 cm |
| IP | IP54 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Wymiary opakowania | 15.5 x 72 x 15.5 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się