Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolekcja | FOURTY ROUND LED |
| Kolor | Granatowy |
| Ilość źródeł światła | 17 |
| Typ źródła światła | GU10 R35, LED |
| Zawiera źródło światła | Wymienne NIE, zintegrowane TAK |
| Źródło światła | Wymienne i zintegrowane |
| Moc maksymalna | GU10 R35: 11 x max 10W only LED; LED: 9W |
| Kąt świecenia | 90° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 710lm |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon |
| Szerokość | 116 |
| Wysokość | max 160 |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 8.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 4 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek + linki |
| Wymiary opakowania | 120 x 7.5 x 120 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 do 3000 zł - 7%
od 3000 do 4000 zł - 10%
od 4000 do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się